Osiągnięcia

20.08.2017 (niedziela) 19:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 19
Dynamo Brest Dynamo Brest 2:2 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
11.08.2017 (piątek) 19:00 Państwowa Instytucja Sportowa „Borysov-Arena”
Ekstraklasa 2017 - Round 18
BATE BATE 1:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
05.08.2017 (sobota) 18:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 17
Dynamo Brest Dynamo Brest 3:0 Krumkachy Krumkachy
30.07.2017 (niedziela) 18:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 16
Dynamo Brest Dynamo Brest 4:0 Minsk Minsk
23.07.2017 (niedziela) 17:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Cup 2017/18 - Round of 16
Dynamo Brest Dynamo Brest 2:1 Gomel Gomel
20.07.2017 (czwartek) 19:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Liga Europy 2017/18 - Round 2 (druga gra)
Dynamo Brest Dynamo Brest 0:3 Altach Altach
13.07.2017 (czwartek) 19:30 CASHPOINT ARENA
Liga Europy 2017/18 - Round 2 (pierwsza gra)
Altach Altach 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
07.07.2017 (piątek) 18:00 Stadion „Junost” (Smorgon)
Cup 2017/18 - Round of 32
Smorgon Smorgon 1:4 Dynamo Brest Dynamo Brest
01.07.2017 (sobota) 18:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 15
Dynamo Brest Dynamo Brest 3:0 Gomel Gomel
25.06.2017 (niedziela) 19:00 Stadion „Horodeja”
Ekstraklasa 2017 - Round 14
Gorodeya Gorodeya 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
21.06.2017 (środa) 20:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 13
Dynamo Brest Dynamo Brest 0:2 Neman Grodno Neman Grodno
16.06.2017 (piątek) 18:30 Stadion „Torpedo” (Żodzino)
Ekstraklasa 2017 - Round 12
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
04.06.2017 (niedziela) 18:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 11
Dynamo Brest Dynamo Brest 2:0 Naftan Naftan
28.05.2017 (niedziela) 17:00 Centralny Kompleks Sportowy „Neman”
Cup 2016-2017 - Final
Dynamo Brest Dynamo Brest 1:1 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
24.05.2017 (środa) --:--
Ekstraklasa 2017 - Round 10
Dnepr Dnepr 1:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
20.05.2017 (sobota) 20:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 9
Dynamo Brest Dynamo Brest 2:0 Vitebsk Vitebsk
14.05.2017 (niedziela) 15:00 Stadion „Traktor”
Ekstraklasa 2017 - Round 8
Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
10.05.2017 (środa) 19:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 7
Dynamo Brest Dynamo Brest 0:0 Slutsk Slutsk
05.05.2017 (piątek) 18:00 Stadion „ Miejski ” (Mołodeczno)
Ekstraklasa 2017 - Round 6
Isloch Isloch 3:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
30.04.2017 (niedziela) 17:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 5
Dynamo Brest Dynamo Brest 3:1 Slavia Mozyr Slavia Mozyr
26.04.2017 (środa) 20:30 Państwowa Instytucja Sportowa „Borysov-Arena”
Cup 2016-2017 - Semifinals (Second Leg)
BATE BATE 1:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
22.04.2017 (sobota) 19:30 Stadion „Stroitel” (Soligorsk)
Ekstraklasa 2017 - Round 4
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 3:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
15.04.2017 (sobota) 20:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2017 - Round 3
Dynamo Brest Dynamo Brest 1:1 BATE BATE
09.04.2017 (niedziela) 18:00 KSZ „Olimpijski”
Ekstraklasa 2017 - Round 2
Krumkachy Krumkachy 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
05.04.2017 (środa) 19:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Cup 2016-2017 - Semifinals (First Leg)
Dynamo Brest Dynamo Brest 2:0 BATE BATE
01.04.2017 (sobota) 14:00 Stadion FK Minsk
Ekstraklasa 2017 - Round 1
Minsk Minsk 2:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
24.03.2017 (piątek) 20:00
Friendly Matches - Germany
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue 0:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
18.03.2017 (sobota) 20:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Cup 2016-2017 - Quarterfinals (Second Leg)
Dynamo Brest Dynamo Brest 0:0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
12.03.2017 (niedziela) 16:15 Stadion FK Minsk
Cup 2016-2017 - Quarterfinals (First Leg)
Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
03.03.2017 (piątek) 18:00
Friendly Matches - Spain
Norrby Norrby 1:3 Dynamo Brest Dynamo Brest
27.02.2017 (poniedziałek) 18:00
Friendly Matches - Spain
Sandefjord Sandefjord 0:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
24.02.2017 (piątek) 13:00
Friendly Matches - Spain
Nykobing Nykobing 1:3 Dynamo Brest Dynamo Brest
21.02.2017 (wtorek) 13:00
Friendly Matches - Spain
Dalian Yifang Dalian Yifang 4:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
13.02.2017 (poniedziałek) 17:00
Friendly Matches - Turkey
Dynamo Moscow Dynamo Moscow 2:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
09.02.2017 (czwartek) 18:30
Friendly Matches - Turkey
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
07.02.2017 (wtorek) 17:00
Friendly Matches - Turkey
FC Prishtina FC Prishtina 1:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
05.02.2017 (niedziela) 17:00
Friendly Matches - Turkey
Gaziantepspor Gaziantepspor 1:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
25.01.2017 (środa) 12:00
Friendly Matches - Winter Cup
FC Trakai FC Trakai 2:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
24.01.2017 (wtorek) 12:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Friendly Matches - Winter Cup
Dynamo Brest Dynamo Brest 4:1 FC Ventspils FC Ventspils
27.11.2016 (niedziela) 13:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 30
Dynamo Brest Dynamo Brest 3:0 Vitebsk Vitebsk
19.11.2016 (sobota) 14:00 Stadion FK Minsk
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 29
Krumkachy Krumkachy 0:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
10.11.2016 (czwartek) 13:00 Stadion „Junost” (Brześć)
Friendly Matches - 2016
Dynamo Brest Dynamo Brest 2:1 Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
05.11.2016 (sobota) 18:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 28
Dynamo Brest Dynamo Brest 1:0 Granit Granit
29.10.2016 (sobota) 14:00 Stadion „Atlant”
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 27
Naftan Naftan 1:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
23.10.2016 (niedziela) 16:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 26
Dynamo Brest Dynamo Brest 0:0 Slutsk Slutsk
15.10.2016 (sobota) 15:00 Stadion „Traktor”
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 25
Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
08.10.2016 (sobota) 15:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Friendly Matches - 2016
Dynamo Brest Dynamo Brest 1:1 Radnicki Nis Radnicki Nis
06.10.2016 (czwartek) 19:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Dynamo Brest Dynamo Brest 1:3 Dinamo Bucuresti Dinamo Bucuresti
02.10.2016 (niedziela) 19:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 24
Dynamo Brest Dynamo Brest 1:2 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
26.09.2016 (poniedziałek) 19:00 Stadion „Horodeja”
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 23
Gorodeya Gorodeya 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
21.09.2016 (środa) 18:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Cup 2016-2017 - 1/8 Final
Dynamo Brest Dynamo Brest 2:1 Naftan Naftan
17.09.2016 (sobota) 16:00 Stadion „Torpedo” (Żodzino)
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 22
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino 0:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
10.09.2016 (sobota) 16:30 Yunost Stadium
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 21
Slavia Mozyr Slavia Mozyr 1:4 Dynamo Brest Dynamo Brest
03.09.2016 (sobota) 13:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Friendly Matches - 2016
Dynamo Brest Dynamo Brest 2:1 Спартак Москва Спартак Москва
26.08.2016 (piątek) 20:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Vysheyshaya Liga 2016 - Matchday 20
Dynamo Brest Dynamo Brest 1:1 Isloch Isloch

Następny mecz

Stadion: Yunost 27.08.17 (niedziela) 16:00
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
Dynamo Brest
Dynamo Brest
-:-

Portale społecznościowe

Reklama

banner audi

 

banner naroch

Ads