Osiągnięcia

31.05.2020 (niedziela) 20:00 Stadion „Junost” (Brześć)
Ekstraklasa 2020 - Round 11
Rukh Rukh 1:4 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
24.05.2020 (niedziela) 17:00 Dinamo Stadium
Cup 2019/20 - Finał
BATE BATE 1:0 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
20.05.2020 (środa) 19:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2020 - Round 10
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:3 BATE BATE
16.05.2020 (sobota) 15:00
Ekstraklasa 2020 - Round 9
Energetik-BGU Energetik-BGU 2:1 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
10.05.2020 (niedziela) 20:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2020 - Round 8
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 2:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
03.05.2020 (niedziela) 14:00 Стадион "Спартак" (Бобруйск)
Ekstraklasa 2020 - Round 7
Belshina Belshina 0:3 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
29.04.2020 (środa) 18:00 Stadion „Stroitel” (Soligorsk)
Cup 2019/20 - 1/2 finału (druga gra)
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 4:2 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
25.04.2020 (sobota) 19:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2020 - Round 6
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 0:2 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
18.04.2020 (sobota) 18:00 Witebski Centralny Kompleks Sportowy
Ekstraklasa 2020 - Round 5
Vitebsk Vitebsk 1:0 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
12.04.2020 (niedziela) 19:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2020 - Round 4
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 3:1 Isloch Isloch
08.04.2020 (środa) 19:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Cup 2019/20 - 1/2 finału (pierwsza gra)
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 2:0 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
04.04.2020 (sobota) 19:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2020 - Round 3
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:2 Slavia Mozyr Slavia Mozyr
28.03.2020 (sobota) 13:00 Stadion „Miejski” (Słuck)
Ekstraklasa 2020 - Round 2
Slutsk Slutsk 0:1 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
20.03.2020 (piątek) 18:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2020 - Round 1
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:1 Smolevichi Smolevichi
15.03.2020 (niedziela) 15:00 Stadion „ Miejski ” (Mołodeczno)
Cup 2019/20 - 1/4 finału (druga gra)
Isloch Isloch 0:0 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
10.03.2020 (wtorek) 20:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Cup 2019/20 - 1/4 finału (pierwsza gra)
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 0:0 Isloch Isloch
04.03.2020 (środa) 19:30 FC Minsk
Superpuchar - 2020
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 2:0 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
21.02.2020 (piątek) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Mecze towarzyskie 2020 - Turcja - drugi obóz szkoleniowy
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:0 Tobol Tobol
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:0 Kaspij Kaspij
14.02.2020 (piątek) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 2:2 Karpaty Karpaty
02.02.2020 (niedziela) 17:00 Calista Football Center
Mecze towarzyskie 2020 - Turcja
Krylia Sowietow Krylia Sowietow 1:1 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
29.01.2020 (środa) 17:30 Calista Football Center
Slovan Slovan 0:1 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
27.01.2020 (poniedziałek) 17:00 Calista Football Center
Dynamo Kijów Dynamo Kijów 3:0 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
24.01.2020 (piątek) 17:00 Calista Football Center
Mariupol Mariupol 2:2 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
01.12.2019 (niedziela) 14:00 Dinamo Stadium
Ekstraklasa 2019 - Round 30
Dinamo Minsk Dinamo Minsk -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
24.11.2019 (niedziela) 14:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 29
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:0 Vitebsk Vitebsk
10.11.2019 (niedziela) 15:30 Stadion „ Miejski ” (Mołodeczno)
Ekstraklasa 2019 - Round 28
Isloch Isloch 1:1 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
03.11.2019 (niedziela) 18:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 27
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:1 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
26.10.2019 (sobota) 17:00 Stadion „Centralnyj” (Homel)
Ekstraklasa 2019 - Round 26
Gomel Gomel 1:2 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
20.10.2019 (niedziela) 19:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 25
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 3:2 Slutsk Slutsk
05.10.2019 (sobota) 20:45 Centralny Sport Kompleks „Neman”
Ekstraklasa 2019 - Round 24
Neman Grodno Neman Grodno 0:1 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
28.09.2019 (sobota) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 23
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 3:0 PFC Torpedo Minsk PFC Torpedo Minsk
25.09.2019 (środa) 20:45 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 18
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:1 BATE BATE
20.09.2019 (piątek) 19:45 Stadion „Horodeja”
Ekstraklasa 2019 - Round 22
Gorodeya Gorodeya 1:3 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
14.09.2019 (sobota) 18:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 21
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 3:0 Minsk Minsk
07.09.2019 (sobota) 17:30 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Mecze towarzyskie 2019 - Poland
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:2 Jagiellonia Jagiellonia
31.08.2019 (sobota) 15:00 Yunost Stadium
Ekstraklasa 2019 - Round 20
Slavia Mozyr Slavia Mozyr 2:4 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
24.08.2019 (sobota) 20:45 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 19
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 6:2 Energetik-BGU Energetik-BGU
10.08.2019 (sobota) 18:45 Kompleks sportowo-rekreacyjny „Olimpijski”
Ekstraklasa 2019 - Round 17
Dnyapro Dnyapro 0:1 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
03.08.2019 (sobota) 19:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Cup 2019/20 - 1/8 finału
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 3:1 Minsk Minsk
27.07.2019 (sobota) 18:45 Stadion „Junost” (Brześć)
Cup 2019/20 - 1/16 finału
Rukh Rukh 0:1 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
20.07.2019 (sobota) 20:45 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 16
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 4:1 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
14.07.2019 (niedziela) 20:45 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 15
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 1:2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
06.07.2019 (sobota) 20:45 Witebski Centralny Kompleks Sportowy
Ekstraklasa 2019 - Round 14
Vitebsk Vitebsk 0:1 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
29.06.2019 (sobota) 20:45 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 13
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 5:1 Isloch Isloch
22.06.2019 (sobota) 20:45 Stadion „Stroitel” (Soligorsk)
Ekstraklasa 2019 - Round 12
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 0:0 Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
16.06.2019 (niedziela) 20:45 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 11
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć 3:0 Gomel Gomel
06.06.2019 (czwartek) 19:00 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Clasico kids 2019 - Mecz towarzyski
Dynamo-Brześć U-13 Dynamo-Brześć U-13 3:1 Bate U-13 Bate U-13

Następny mecz

Stadion: OKS „Brzeski” 06.06.20 (sobota) 20:00
Dynamo-Brześć
Dynamo-Brześć
Minsk
Minsk
-:-

Portale społecznościowe