Terminarz

21.04.2019 (niedziela) 17:00
Ekstraklasa 2019 - Round 4
Energetik-BGU Energetik-BGU -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
25.04.2019 (czwartek) 20:45 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 5
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Slavia Mozyr Slavia Mozyr
05.05.2019 (niedziela) 19:00 Stadion FK Minsk
Ekstraklasa 2019 - Round 6
Minsk Minsk -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
11.05.2019 (sobota) 20:45 Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 7
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Gorodeya Gorodeya
19.05.2019 (niedziela) --:-- Stadion "Torpedo" (Mińsk)
Ekstraklasa 2019 - Round 8
PFC Torpedo Minsk PFC Torpedo Minsk -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
25.05.2019 (sobota) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 9
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Neman Grodno Neman Grodno
02.06.2019 (niedziela) --:-- Stadion „Miejski” (Słuck)
Ekstraklasa 2019 - Round 10
Slutsk Slutsk -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
16.06.2019 (niedziela) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 11
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Gomel Gomel
22.06.2019 (sobota) --:-- Stadion „Stroitel” (Soligorsk)
Ekstraklasa 2019 - Round 12
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
29.06.2019 (sobota) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 13
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Isloch Isloch
06.07.2019 (sobota) --:-- Witebski Centralny Kompleks Sportowy
Ekstraklasa 2019 - Round 14
Vitebsk Vitebsk -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
14.07.2019 (niedziela) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 15
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Dinamo Minsk Dinamo Minsk
20.07.2019 (sobota) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 16
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
10.08.2019 (sobota) --:-- Kompleks sportowo-rekreacyjny „Olimpijski”
Ekstraklasa 2019 - Round 17
Dnyapro Dnyapro -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
17.08.2019 (sobota) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 18
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- BATE BATE
24.08.2019 (sobota) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 19
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Energetik-BGU Energetik-BGU
31.08.2019 (sobota) --:-- Yunost Stadium
Ekstraklasa 2019 - Round 20
Slavia Mozyr Slavia Mozyr -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
14.09.2019 (sobota) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 21
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Minsk Minsk
20.09.2019 (piątek) --:-- Stadion „Horodeja”
Ekstraklasa 2019 - Round 22
Gorodeya Gorodeya -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
28.09.2019 (sobota) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 23
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- PFC Torpedo Minsk PFC Torpedo Minsk
05.10.2019 (sobota) --:-- Centralny Sport Kompleks „Neman”
Ekstraklasa 2019 - Round 24
Neman Grodno Neman Grodno -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
20.10.2019 (niedziela) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 25
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Slutsk Slutsk
26.10.2019 (sobota) --:-- Stadion „Centralnyj” (Homel)
Ekstraklasa 2019 - Round 26
Gomel Gomel -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
03.11.2019 (niedziela) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 27
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
10.11.2019 (niedziela) --:-- Stadion „ Miejski ” (Mołodeczno)
Ekstraklasa 2019 - Round 28
Isloch Isloch -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć
23.11.2019 (sobota) --:-- Wojewódzki Kompleks Sportowy „Brzeski”
Ekstraklasa 2019 - Round 29
Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć -:- Vitebsk Vitebsk
30.11.2019 (sobota) --:-- Dinamo Stadium
Ekstraklasa 2019 - Round 30
Dinamo Minsk Dinamo Minsk -:- Dynamo-Brześć Dynamo-Brześć

Następny mecz

21.04.19 (niedziela) 17:00
Energetik-BGU
Energetik-BGU
Dynamo-Brześć
Dynamo-Brześć
-:-

Portale społecznościowe